Adopcja dziecka • Forum

Pełna wersja: Czy wierzysz w miłość przez internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Adoptowany

Witam,
z tego tytułu że powstały nowe działy mam do was forumowicze takie pytanie, czy może narodzić prawdziwa miłość poznając kogoś w internecie ?
Chyba można. Internet to tylko jedna z dróg komunikacji, a z niej zawsze mogą powstać jakies głębsze relacje. Myślę, że można nawet być w związku opartym o kontakty przez internet czy telefon. Jednak pewnie to mozliwe w pierwszej fazie związku, później pewnie warto by przenieść te relacje na takie type, na kontakt fizyczny.
miłość przez internet jest możliwa, ale długo nie będzie trwać, potem uczucie się wypali. Trzeba już potem spotkać się naprawdę.
Oczywiście, że tak. Ja poznałam swojego mężczyznę przez FB czyli wirtualnie, przez internet. Mieliśmy wspólnego znajomego. Któregoś wieczoru jakoś rozwinęła się rozmowa w komentarzach, następnie pisaliśmy prywatnie. Rozmowy przyprawiały mnie o dreszcze tak dobrze rozumieliśmy się. Po dokładnie 13 dniach od pierwszej rozmowy czułam że się zakochałam. Z Jego strony wyglądało to podobnie. W końcu spotkaliśmy się. Okazało się, że mieszkał kiedyś na osiedlu na którym ja mieszkam od dziecka. Jest 6 lat starszy, nie kojarzyłam Go z widzenia. Spotykaliśmy się codziennie, rozmawialiśmy na wszystkie tematy, poznawaliśmy się wnikliwie i stało się. Mam 26 lat, On 32. Jesteśmy razem już 3,5 roku z czego w połowie lipca minie rok od ślubu. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że jest to piękna miłość, wyjątkowa i jedyna. Jestem szczęśliwa i spełniona. A w brzuszku rośnie owoc Naszej miłości. Za 4 miesiące będzie już z Nami. Uśmiech

Reasumując - miłość internetowa czasami wydaje się błaha, nierealna ale warto, zawsze warto próbować gdy poczuje się bliską więź. Uśmiech

Pozdrawiam,
Karina
No pewnie, a czemu nie? Gdzieś trzeba się poznać, świat idzie do przodu i ciągle się zmienia, więc nie wiem dlaczego to wydaje Ci się niemożliwe. Kiedyś ludzie poznawali się w kinie, na studiach itp. , a teraz przez internet. Trzeba tylko uważać, bo nie wiemy kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie ekranu.
Wierzę w miłość przez internet, teraz jest tyle tych portali randkowych i naprawdę kilku moich znajomych poznało się przez sieć bo na żywo brak odwagi a teraz super się dogadują jak by się znali od dawna.
Oczywiście, że tak. Uważam, że w dzisiejszych zwariowanych czasach to rewelacyjne remedium na ciągły brak czasu. Sama korzystam z portali randkowych.


-------------------

http://www.tyszkiewicz.pl/
Uważam ze jest to troche naciagane, ponieważ nigdy nikt nie jest w 100% sobą w internecie, i niestety nigdy nikogo w ten sposób dokladnie nie poznamy. Co przy spotkaniu na żywo może nas bardzo rozczarowac niestety...
Hm milosci i tak nie ma :] tak uwazam juz nie policze ile razy plakalam przez kogos.Jedna osobe poznalam przez neta gadalismy przez skype i wgl ze mnie kocha a ddzis co mi napisal?Oj przepraszam,ale widze ze sie roznimy najlepiej bedzie jak nie bedziemy razem i wgl...Wiec przez internet nie ma milosci uwierz mi!A tak w realu?Tez nie sadze ze istnieje...Byc moze,ze jest ale to malo spotykane Smutny
Ja nie wierzę w miłość na odległość ani w miłość przez internet. Z własnego doświadczenia wiem, że w internecie jest zupełnie inną osobą. Przez internet łatwo się ze mną dogadać i sprawiam wrażenie miłej osoby, a w prawdziwym życiu jest zupełnie inaczej. Jestem zamknięty w sobie i bardzo wredny.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie