Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy...
irongirl88

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 4
Reputacja: 0
17-03-2012 15:13
witam wszystkich.. mam 24lata jestem w 22tygodniu ciazy.. jestem sama.. bez zadnych perspektyw, bez niczego... bardzo kocham mojego synka.. tym bardziej, ze lekarze mowili, ze nie bede mogla miec nigdy dziecka... jestem bardzo chora.. nie mam jelita i pozniej kilka innych operacji.. ciaze przechodze baaardzo zle.. strasznie sie mecze, mam straszne bole.. tak mnie jelita bola, ze placze po nocach... jeszcze cztery miesiace.. dlatego tez tak bardzo kocham synka... ale z dnia na dzien zastanawiam sie nad tym zeby znalezc mu rodzicow, ktorzy beda potrafili dac mu normalna rodzine... mieszkam z rodzicami.. matka ciagle chleje... ciagle awantury, klotnie, wyzwiska... przezylam w tym domu swoje najgorsze chwile zycia.. nie chce zeby moj syn przez to przechodzil.. wlasnie to mnie sklania do oddania go.. bo chce go uchronic przed tym calym zlem... ale z drugiej strony.. bardzo sie boje go oddac... nie wiem co mam robic.. pogubilam sie.. jestem calkowicie sama... nie mam nawet od kogo liczyc na jakakolwiek pomoc...

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
baska

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 24
05-05-2012 21:56
hej.jaka podejmiesz decyzje twoj wybor,pomientaj ze mozesz sobie nigdy nie wybaczyc do konca twoich dni zycia!!z matka pijaczka NIKT nie kaze ci mieszkac!w twoim miejscu zamieszkania lub okolicy znajduje sie opieka spoleczna i MOPR mogla bys tam sie zglosic i poprosic o pomoc.to zaden wstyd!pomoga tobie i dziecku znalesc lokum!sa rowniez domy samotnych matek tam tobie zawsze ktos pomorze przy dziecku i bedziesz miala dach nad glowa dla siebie i synka. Uśmiech nie jest tam jak we wlasmym mieszkaniu ale o wielelepsze rozwiazanie niz oddanie dziecka do adopcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masz dach i jedzenie!mozesz sie z kims zaprzyjaznic nie bedziesz sama!jest tam duzo innych mam.przy porodzie podaj dane ojca jest bardzo wazne,bedziesz mogla zalozyc sprawe o alimenty nawet ak ojciec nie bedzie lozyl na synka,dostaniez z innej instytucji,ale musisz podac dane.takie rzeczy jak lozeczko,spiochy,wanienke pomorze opieka ,ale ty rowniez mozesz dac na internecie ogloszenie ze przyjmiesz za darmo najpotrzebniejsze zeczy dla synka ktory sie urodzi!!podajac adres gdzie przyslac!!!!ja mam dziewczynke prawie trzy letnia z checia bym ci wyslala ciuszki ale bedziesz synka miala.moge tobie przyslac kilka zabawek,reczniki,posciel,poduszke! Duży uśmiech prosze o adres na ktory nozna by bylo przeslac!

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
baska

Nasz nowy przyjaciel
**
05-05-2012 21:59
fajnie by bylo jak bys napisala o swojej decyzji ................................

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
irongirl88

Nasz nowy przyjaciel
**
06-05-2012 13:15
Nie oddam dziecka... Zbyt dużo z nim przechodzei od dwóch tygodni juz w szpitalu na podtrzymaniu leżę plackiem nawet do łazienki nie mogę. Więc nie byłabym w stanie oddać. Z chłopca zrobiła sie dziewczynka. Będzie miała na imię AmeliaUśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
irongirl88

Nasz nowy przyjaciel
**
06-05-2012 13:25
Napisz do mnie na maíla <!-- e --><a href="mailto:ragazzina_7@wp.pl">ragazzina_7@wp.pl</a><!-- e --> bo korzystam na komórce z internetu i forum źle działa nic nie mogę zrobić tu poza pisaniem postów...

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
baska

Nasz nowy przyjaciel
**
06-05-2012 13:31
podaj nr.komorki

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
baska

Nasz nowy przyjaciel
**
06-05-2012 13:47
swietnie,duze brawa za twoja decyzje.niech tobie i amelce sloneczko na niebie zaswieci Duży uśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
MikelNX

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 27
09-05-2012 14:05
Gratuluje corki i odwagi.
W pierwszym poscie napisalas ze nie masz jelita i ze boli Ciebie jelito, dla niektorych to moze byc dziwne.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
irongirl88

Nasz nowy przyjaciel
**
10-05-2012 07:34
Nie mam półtora metra jelit zostało mi jeszcze jelito cienkie. Nie mogli usunąć przecież kilku metrów jelit.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
MikelNX

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 27
17-05-2012 11:32
gdyby byla taka koniecznosc to dlaczego nie ?

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości