Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
żaden pan
wabciooo

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
Reputacja: 0
25-03-2012 19:55
Witajcie Wszyscy ( Hello everyone ) ja być kamil!

nie lubię witać się na forum, wolę rozmowę na żywo,ale od czegoś trzeba zacząć, prawda ,drodzy internauci?

22 lata temu w pewnej malowniczej wiosce przy Wiśle nie miałem nic do powiedzenia i biologiczni rodzice,którzy do tej pory żyją i mnie wychowują ( choć ja uważam ,że jestem już wychowany) wybrali mi na imię Kamil, nawet tak myślę ,że mimo iż nie podoba mi się to imię to jednak sporo cech podobnych mają do mnie Moje imienniki.

Jestem póki co młodym chłopakiem, ( chcecie to piszcie Ogier ) który czuję,że żyję,dzięki rożnym pasją, jak np. pomaganie innym,każdy coś ma,albo bynajmniej powinien, arabizując ja mam pasję, i trzeba mieć chyba do wszystkiego dystans, moją granicą jest pomaganie innym.
różnie u mnie z tym bywa, tak jak ze słuchaniem muzyki,
zależy od pogody, hormonów, nastroju, miejsca, rozmowy, dnia, daty, stylu , jakości, otoczenia, ale do wszystkiego trza mieć dystans.
Tak więc uwielbiam pomagać innym,wtedy jest mi lepiej,ale nie można pozwolić Sobie na to by inni Tobą pomiatali.
ja zajmuję się pomaganiem innym bo już taki się urodziłem, tak się wychowałem, poza tym lepiej mi się dogaduję z pokrzywdzonymi osobami, starszymi i w ogóle.
Nie wiem jakby się potoczyły losy pokrzywdzonych gdyby urodzili się gdzie indziej,jako kto inny, nie dumam lepiej nad tym, życie ucieko MiUśmiech
Może coś kiedyś osiągnę,zobaczy się.
Tak czy siak jestem Kamil,Żaden Pan

mam marzenia jak każdy, co jeszcze? ? mam ochotę na sernikUśmiech
chętnie ja popisałbym z ładną, zawżdy młodą dziewczyną przez internet.

kurde i wyszło na to ,że piszę to tylko po to ,żeby poderwać Tu Kogoś?

ps. nie każdy leżący to pijak Uśmiech
jak mnie zrozumiał choć ktoś to dobrze,bo ja siebie nie...

nie jestem adoptowany

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości