Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drodzy rodzice, niedlugo urodze dziecko - warszawa
chrea

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
26-04-2012 19:53
Jestem gotowa pomoc rodzicom zaadoptowac moje malenstwo.
Maluch urodzi sie na poczatku pazdziernika, nie wiem jeszcze jakiej bedzie plci. Jestem pod opieka lekarza, wszystkie wyniki sa prawidlowe, prowadze zdrowy tryb zycia, bez uzaleznien. Mam 20 lat.
Na pewno bedzie to dla mnie ogromny bol, mam juz roczna coreczke, ktora jest ze mna i bardzo ja kocham. Jednak zostalam sama, a ojciec moich dzieci odszedl. Bedzie mi ciezko z corka, czasami czuje, ze i to nie jest dla mnie, ale ciaza i to, co moze nastac przerasta mnie calowicie. Moglam sie zdecydowac na usuniecie ale Wierze, ze ktos bedzie bardziej cieszyl sie z tej cudownej istoty, kochal i zapewni prawidlowe warunki. Chce zeby zyla!
Chcialabym uniknac, zostawiania dziecka "gdziekolwiek" zanim zalatwi sie wszystkie formalnosci. Dlatego poszukuje rodzicow, ktorzy nie beda bali sie ujawnic swoich danych, pomoga przejsc przez to wszystko, okaza nieco wsparcia i sprawia, ze bede przekonana, iz dziecko trafia do dobrego domu.
Jezeli nikt nie chce sie cieszyc moja ciaza i przyjsciem dziecka na swiat - to moze Wy?

mozliwy kontakt na <!-- e --><a href="mailto:barbara010405@wp.pl">barbara010405@wp.pl</a><!-- e -->

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj