Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasia i BB.
Katiko

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
Reputacja: 0
04-09-2012 23:02
Czesc,

Nazywam sie Kasia, mam 32 lata. Razem z mezem (28lat), coraz czesciej marzymy o dzieciach. Zarowno tych rodzonych jak i tych ktore przyszlyby do nas z innych rodzin.

Czekamy na Dzieci. Nasze Dzieci Uśmiech
Jakie? Chyba male, przede wszystkim ze wzgledu na wieksza mozliwosc nawiazania silnej wiezi na cale zycie przez dzieci i mojego meza. Chcemy by BB mial udzial w codzienniej opiece nad dziecmi: usypianiu, przewijaniu, zabieraniu do lekarza. I nie dlatego, ze moj maz to jakis wyjatek ale dlatego, ze ojcom jest ciezej zbudowac silna wiez z dzieckiem niz matkom. I im starsze dziecko tym trudniej.

Rozwazylibysmy adpocje rodzenstwa, najlepiej jeszcze zanim trafia do domu dziecka. Boimy sie ze moglibysmy nie podolac w pomocy dzieciom po przejsciach, po chorobie sierocej.
Oczywiscie, zdarza nam sie snic ze przygarnelibysmy gromadke dzieci zabiedzonych, niedozywionych, zranionych i nasza miloscia sprawili, ze pokonaja te zmory przeszlosci. Ale ja pracuje z dziecmi, w wiekszosci z biednych rodzin, i wiem, ze dobre checi nie zawsze wystarczaja. Wiem ze milosc i uwaga teraz, nie nadrobi poprzednich lat popychania, ze dobra i zdrowa zywnosc nie nadrobi 5 lat niedozywienia, ze uwaga i pomoc w lekcjach nie nadrobi poprzedniego zaniedbania czy niedostrzegania.
Wiec gdybysmy mieli mozliwosc zaadoptowania rodzenstwa chcielibysmy zaadoptowac rodzenstwo ktore z jakis powodow losowych znalazlo sie niedawno w sytuacji bez rodzicow. Albo, ktorych rodzice, np. z choroba wiedza, ze nie beda sie mogli zajac nimi za jakis czas i jeszcze kiedy moga szukaja im rodzicow.

Co mozmy zaoferowac? Przede wszystkim nas, nasza milosc, nasz czas, nasze wartosci, nasza uwage, nasza gotowosci do sluchania i wyjasniania, nasza zachete do poznawania Swiata, nasze srodki i chec ciezkiej pracy by mialy zdrowe jedzenie, odpowiednie ubrania do pory roku i ksiazki. Nasza rodzine czekajaca na nie tak samo jak i my czekamy. Nasza wiedze i doswiadczenie zyciowe by nauczyc je dawac sobie rade.

Czekamy na dzieci.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
diankka

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 14
Reputacja: 0
07-11-2012 20:36
Nadal chcecie adoptowac dziecko? prosze o kontakt na priv

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj