Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, Moja Historia i trudna decyzja.
Magdalena123

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 4
Reputacja: 0
19-09-2012 14:20
Witam, Jestem Nowa dopiero co się zarejestrowałam. Zacznę tak Jestem już w 7 tygodniu ciąży, mam 17lat.26marca będę miała 18-stke. I właśnie tu zaczynają się schody i nawet bardzo strome, ciąże przed rodzicami ukrywam, nie boje się mojej mamy czy taty reakcji bo wiem że by mi pomogli ale najbardziej obawiam się siostry starszej gdyż bardzo nie lubi mojego chłopaka co chwile namawia moją mamę że stać mnie na lepszego, i gdybym powiedziała to mojej rodzinie a ona by się dowiedziała wiem że rodzina od ciągła by mnie od niego.Mówili by że zrobił mi specjalnie dziecko żebym tylko z nim była, Ale przecież to nie jego wina lecz nasza.Nie przetłumaczyłabym jej tego.No i nie mogę się stresować a bym była w ciągłym stresie a to zle wpłyneło by na rozwój dziecka.Planowałam uciec żeby być z dala od rodziny ale to bez sensu .Nie chodzę do szkoły, mama o tym nie wie co chwile jestem u chłopaka rodziny.Chce oddać dziecko bo nie jestem wstanie dać mu to czego bym pragneła, nie jestem wstanie powiedzieć tego rodzinie wole uciec daleko zostawić wszystko. każdy myśli ze jak kobieta odda dziecko to jest wyrodna matka
ale nie raz ty nie jesteś wstanie wychować, nie masz na to środków wsparcia. A inni pragną bo nie mogą mieć dziecka i sprawić można komuś szczęście, i to nie jest tak że łatwo mi się piszę że oo oddam i po sprawie. Lecz wiem że mogę uszczesliwić kogoś i ja będę szcześliwa że dziecko będzie w dobrych rękach będzie miało ciepło,miłość, i nie zabraknie mu niczego.Dlatego jeżeli myślicie ze kobieta która oddaje dziecko jest zła matka to się mylicie.. bo np moze musialo sie tak stać by inna rodzina mogla być szczesliwa Dlatego chce u kogoś tymczasowo zamieszkać i oddać maluszka.Pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
sarenka100

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
19-09-2012 23:04
Czesc jak mozna z Toba nawiazac kontakt-moze bede mogla Tobie pomoc.D

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Magdalena123

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 4
20-09-2012 14:59
Można złapać mnie bardzo często tutaj.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
adzia

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 9
06-11-2012 12:04
Witam . Jesteśmy kochającym małżeństwem. Pragniemy zaadaptować i pokochać twoje dziecko, dać mu kochającą rodzinę. Otoczyć go ciepłem i miłością. Jak chcesz się o nas czegoś więcej dowiedzieć czekam na wiadomości.
<!-- e --><a href="mailto:adrianakozka@interia.pl">adrianakozka@interia.pl</a><!-- e -->

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
mama01pomorze

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
05-05-2013 19:00
Magdalena, napisz do mnie proszę: <!-- e --><a href="mailto:mama01pomorze@gmail.com">mama01pomorze@gmail.com</a><!-- e -->

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Pysia12

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
06-05-2013 19:42
Kochana my z mezem staramy sie o dziecko juz od 4 lat i nic.Bardzo pragniemy miec dzieci,mieszkamy w IRLANDII,obydwoje pracujemy.Pragniemy stworzyc kochajaco sie rodzine!Jakbys chciała to prosze o kontakt na emaila <!-- e --><a href="mailto:sweetmoniczka@vp.pl">sweetmoniczka@vp.pl</a><!-- e -->

P.s czekam na odp

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości