Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołączam do grona zaadoptowanych
robaczek223

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
03-10-2012 23:56
Witam!Jestem szczęśliwą osobą,którą moi obecni rodzice zaadoptowali 12 lat temu.Wcześniej mieszkałam 8 lat z moimi rodzicami jako rodzina zastępcza.Chciałam wspomnieć,że moja mama zabrała mnie z moim bratem biologicznym.Dzisiaj wszyscy jesteśmy szczęśliwi bo mamy już wszystko za sobą.Moj brat obecnie jest już w związku małżeńskim 4 lata i ma dwie śliczne córeczki.Ja półtora tygodnia temu wyszłam za mąz.Pozdrawiam wszystkich adoptowanych.Jeżeli macie jakieś pytania to mile odpowiem.Asia

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
elly2006

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 22
04-10-2012 21:26
Witaj robaczek223 w naszym gronie Uśmiech Jestem mamą mieszaną ( biologiczno - adopcyjną). Moje dzieci mają prawie 13 i 5 lat. Córcia adoptuś powoli wprowadzana jest w prawdę o swojej przeszłości. Trochę boję się przyszłości, lecz jedno wiem - będę towarzyszyć mojej córce, gdy będzie chciała poznać rodzinę biologiczną. Cieszę się, gdy czytam o szczęśliwych rodzinach adopcyjnych Duży uśmiech . Pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kirk

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 47
23-10-2012 15:17
robaczek223 napisał(a):Witam!Jestem szczęśliwą osobą,którą moi obecni rodzice zaadoptowali 12 lat temu.Wcześniej mieszkałam 8 lat z moimi rodzicami jako rodzina zastępcza.Chciałam wspomnieć,że moja mama zabrała mnie z moim bratem biologicznym.Dzisiaj wszyscy jesteśmy szczęśliwi bo mamy już wszystko za sobą.Moj brat obecnie jest już w związku małżeńskim 4 lata i ma dwie śliczne córeczki.Ja półtora tygodnia temu wyszłam za mąz.Pozdrawiam wszystkich adoptowanych.Jeżeli macie jakieś pytania to mile odpowiem.Asia

Gratuluję. Bardzo dobrze że wszystko się układa i witamy w naszym gronie.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości