Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam rodzeństwa, rodzice Jan Walczak i Elżbieta Misiorna
gosiek79

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
Reputacja: 0
07-11-2012 21:09
Witam,na imię mam Małgorzata kiedyś nazywałam się Maria Walczak urodziłam się w Kołobrzegu w 1979 roku. Parę lat temu odnalazłam siostry młodsze lecz one są po drugim ojcu,ja poszukuję rodzeństwa które są po ojcu Janie Walczak (ur w Krajno) i matce Elżbiecie z domu Misiorna (ur.w Śremie). Wiem że było nas sześcioro Marcin był najstarszy wiek ok 37-40 lat potem bliźniaki Mariola i Leszek ponoć była to adopcja zagraniczna,później ja sie urodziłam.Następnie Tomasz ur.21.12.1980 był w domu dziecka u sióstr zakonnych w Gliwicach.Jako dziecko miał przeprowadzona operację na rozstrzepienie podniebienia tylko tyle zdołałam sie dowiedzieć no i najmłodszy Karol ur 1983 roku ponoć w Grodzcu.Proszę o pomoc .....

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Mar-Han

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 10
09-11-2012 14:33
gosiek79

"""Bliźniaki Mariola i Leszek ponoć była to adopcja zagraniczna""""".

Postaraj sie dowiedzic dokladna date urodzenia blizniat i do jakiego kraju zostaly adoptowane.
Bardzo duzo dzieci zostalo oddanych do adopcji do Szwecji.W Szwecji nie ma ochrony praw osobowych .Z przychylnoscia i bardzo uprzejmie pomagaja w urzedzie pomoc w odnalezieniu adoptowanego dziecka.Warunek, zeby dowiedziec sie w szwedzkim biurze adresowym , nowe imiona i nazwisko,miejsce zamieszkania ; osoba adoptowana-poszukiwana musi byc dorosla, skonczone 18 lat i trzeba znac dokladna date urodzenia.
Pomoglam wielu osobom w Polsce, szukajacych adoptowanego rodzenstwa w w Szwecji odnalezc sie -robie to bezinteresownie- droga telefoniczna. Nie jestem adoptowana, mamy biologiczne dzieci.
Podjelam sie dobrowolnie adoptowanej z Polski osobie odnalezc jej rodzenstwo w Polsce.
Nie przypuszczalam ,ze beda takie wielkie przeszkody w szukaniu.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
gosiek79

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
09-11-2012 18:19
Bardzo dziękuję za odpowiedź,ale problem jest taki że w żadnym urzędzie w Kołobrzegu nie udzielono mi żadnej odpowiedzi.Byłam osobiście,skladałam pisma i nic wszystko stoi w martwym punkcie,nawet rodzice biologiczni nie widnieją w żadnych meldunkach.Mieszkali gdzieś na działkach a do kobiety ktora mnie urodziła nie chcę iść i się zapytać,bo wątpię żeby mi powiedziała całą prawdę skoro siostrze tez nie chciała udzielić odpowiedzi na pytanie dlaczego tak postąpiła.....pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości