Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ta matka co urodzi, tylko ta co wychowa - WITAM!
Mu-erte

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
14-11-2012 16:11
Witam wszystkich mam na imię Michał, ale wszyscy mówią na mnie Michaś (sam nie wiem dlaczego). Mam 27 lat, aczkolwiek wyglądam bardzo młodo. Trafiłem tu całkiem przypadkowo, o fakcie adopcji dowiedziałem się w wieku 13 lat, gdy wyjawiła mi to moja matka adopcyjna wraz z ojcem. Od tego czasu minęło kilkanaście lat, 10 lat temu zmarł mój ojciec adopcyjny, co było dla mnie wielkim szokiem. Długo nie mogłem się po tym pozbierać. Również śmierć moich dziadków była dla mnie bardzo traumatyczna, gdyż byłem z nimi bardzo zżyty. Aktualnie mieszkam z matką adopcyjną i jest to osoba w moim życiu, którą najbardziej kocham. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej kiedyś w moim życiu zabraknąć. Nie znam swoich biologicznych rodziców, jednak chciałbym to zmienić.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
cerberus671

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
04-06-2015 11:29
Nie rozumiem ludzi, którzy dowiedziawszy się, że byli adoptowani obrażają się na rodziców adopcyjnych. Zawsze jest nie w porę.

Szamba betonowe Poznań

Koszulki reklama
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2015 10:53 przez cerberus671.)
Znajdź Cytuj
Narti81

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 6
02-08-2015 21:30
Kobieta, która Cię wychowała jest Twoją matką. Możesz próbować poznać biologicznych rodziców, ale staraj się, by to nigdy nie zmieniło Waszych relacji z matką adopcyjną. Pozdrawiam.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
robertgratek

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
21-09-2015 09:41
Z racji tego, że wszyscy mówią tutaj kilka słów o sobie ja tez postanowiłem to zrobić. Jestem 19-latkiem lubiącym aktywnie spędzać czas , często wyjeżdżam w góry, a że mieszkam niedaleko nich nie jest to takie trudne. Zajmuje się wieloma ciekawymi rzeczami takimi jak biegi, kolarstwo. Tworzę też swoja muzykę ale to akurat czysto hobbistycznie. W wolnym czasie lubię też grać , nie ma to jak usiąść sobie przed kompem i trochę się odstresować przy dobrej gierce.

Wzór na konkurencję
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości