Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mama mieszana
elly2006

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 22
Reputacja: 0
23-08-2010 21:32
Witajcie,
Mam na imię Ela. Jestem mamą "mieszaną" biologiczno - adopcyjną. Mam starszego syna (biologicznego) i 3 letnią córcię (adoptowaną) Duży uśmiech Duży uśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kirk

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 47
23-08-2010 22:46
Dobrze, że są takie osoby jak Ty, bo gdyby takich nie było, prawdopodobnie nie miałbym teraz rodziny Uśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Estera

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 46
20-01-2011 20:54
Witaj elly2006! Co u Ciebie? Jak dzieciaczki?

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
elly2006

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 22
15-08-2011 22:45
Witajcie, wszystkie dzieci
Dawno nie wchodziłam na forum. Bardzo się cieszę, że nastąpiły tak duże zmiany i dołączyło do nas tak wiele osób związanych czy też zainteresowanych adopcją Duży uśmiech Pytałaś Estera co u mnie? Mój syn skończy niebawem 12 lat, córka 4. Mała chodzi do przedszkola, zaaklimatyzowała się bez problemu, uwielbia swojego starszego brata. Jest dla niej autorytetem. Syn - broni swojej siostry przed innymi, nie da o niej powiedzieć złego słowa nikomu, nawet ulubionemu kuzynowi. Córkę powoli wprowadzamy w historię pojawienia się jej w rodzinie. Np. powiedziałam jej, że jest naszą ukochaną córcią i że długo ją szukaliśmy. Po kilku tygodniach mała zapytała mnie, czy była w lesie. Nie bardzo rozumiałam o co pyta - dopytałam ją, a córcia stwierdziła, że skoro ją szukaliśmy, to czy znaleźliśmy ją w lesie ( to wynik czytania bajek). Jest bardzo mądrą i rezolutną młodą damą Duży uśmiech Odpowiedziałam, że nie - że pomogła nam znaleźć ją pewna pani pracująca w takim specjalnym Ośrodku i że gdy ją już odnaleźliśmy, to mieszkała u takiej miłej cioci. Na to moja córka stwierdziła - to w takim razie ja miałam dwa domy - dom cioci i nasz :shock: Czasem zastanawiam się, czy moja córka nie jest zbyt mądra ? Język

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
byk

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 20
17-08-2011 09:07
Nie przypuszczałem, że dzieci potrafią być takie mądre Uśmiech Ale to tylko dobrze o Tobie świadczy, widać że je dobrze wychowujesz Uśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj