Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oddam dzieciątko...
fuksja

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
Reputacja: 0
28-11-2012 03:13
Witam,
jestem w połowie ciąży,mam już 2 zdrowych dzieci,urodzonych siłami natury,dzieciatko jest zdrowe,urodzi się na wiosne,niestety jestem samotną matką,mieszkam w 1 pokoju i mam złą sytuację materialną,od początku wiedzialam i czułam,ze nie dam rady wychować tego dziecka,gdybym je zostawiła-unieszczęśliwiłabym i jego i siebie...
moja decyzja jest w 100% przemyślana,jestem już w dojrzałym wieku i mam już swoje 2 pociechy,tak więc nie jestem niezdecydowaną podlotką;
jestem z woj.pomorskiego.
oczywiście mam na myśli przede wszystkim adopcję ze wskazaniem,najlepiej spoza mojego województwa,mogą być także osoby z zagranicy.
proszę poważne,odpowiedzialne pary,małżenstwa lub samotne osoby pragnące mieć dziecko o kontakt na <!-- e --><a href="mailto:fuksja45@wp.pl">fuksja45@wp.pl</a><!-- e -->

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Anna Szcz

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 10
28-11-2012 14:28
witam ten e-mail wogóle nie istnieje,nie idzie wysłać wiadomości

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
fuksja

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
04-12-2012 00:49
Witam-email istnieje i da się wysłac wiadomosc gdyż dostaję wiadomosci,.być moze ten portal nie pokazuje całego adresu?
moze podam swoj tel
514 949 076
(czynny dopiero od g.22)
(ktos do mnie napisał-ktos o nicku robaczek ale ja nie umiem odpisac,prosze o kontakt tel.).

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
AgaM

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
10-12-2012 13:42
witam,
mieszkamy w anglii, nie jestesmy jakimis bogaczami ale niczego w sumie nam nie brakuje, oprocz tego najwazniejszego, dzieciątka, jesli nadal szukasz kogos kto pokocha Twoje malenstwo, prosze napisz <!-- e --><a href="mailto:aga81_m@wp.pl">aga81_m@wp.pl</a><!-- e -->
pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
robaczek

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 30
16-12-2012 00:25
itaj jestesmy mlodym malzenstwem ktore nie moze miec dziecka w zaden inny sposob jak tylko przez adopcje.Oboje z mezem pracujemy i mamy dobre warunki mieszkaniowe aby zapewnic twojemu malestwu lepsze zycie i start.Stworzymy mu kochajaca i szczesliwa rodzine oraz zapewnimy wszystko co jest mu potrzebne.Jesli jestes zainteresowana nami napisz a napewno sie z toba skontaktujemy i spotkamy zeby sie blizej poznac.Moj mail <!-- e --><a href="mailto:kotka28@op.pl">kotka28@op.pl</a><!-- e --> lub <!-- e --><a href="mailto:anka28r@interia.pl">anka28r@interia.pl</a><!-- e -->

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości