Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam ELA GAJDA 16.10.86 Kielce
soffiig

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 7
Reputacja: 0
11-01-2013 13:53
Poszukuje/my siostry.jestem na pierwszym etapie poszukiwan (czyli komunikacja z malym D.DZ. gdzie przebywala siostra do 5-go roku) w 1991 chyba byla juz adoptowana

Ela Gajda - biologiczne imie, ur. 1986 w Kielcach, w tym roku 2013 skonczy 27lat
blondynka, niebieskie oczy.

ja wraz z starsza siostra, odwiedzalysmy Cie z tata, pamietam to do dzis. Wiec moze i ty tez- jesli to czytasz Uśmiech to moj email:soffiig@wp.pl">soffiig@wp.pl

Na budynku byla Maja i Gucio narysowani. Siadalismy na placyku i tam rozmawialismy razem.

Zawsze o tobie bede pamietac i tesknic. w naszych sercach na zawsze pozostaniesz xxx

Mam nadzieje wileka ze Cie odnajdziemy

Koszulki reklama
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2013 13:51 przez soffiig.)
Znajdź Cytuj
soffiig

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 7
Reputacja: 0
23-08-2013 13:15
Witam ponownie wszystkich poszukujących Uśmiech

Wciąż poszukuje zrobiłam pare krokow, ale nic do przodu - wszyscy potwierdzają to co ja już wiem. Mam nadzieje ze cos się ruszy ale co najważniejsze to, to ze się rozpoczelo karuzele rozkrecac. i może cos się będzie krecic.

Ale wiem ze na wszystko trzeba czasu.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
rec

Przyjaciel nie do ruszenia
Liczba postów: 74
Reputacja: 3
27-08-2013 14:42
Jeśli została zaadoptowana w wieku ok. 5 lat to znaczy, że zdaje sobie sprawę, że nie jest w swojej rodzinie biologicznej. Z tego co piszesz, Twoja siostara jest już od 10 lat dorosła, więc gdyby miała potrzebę odnalezienia rodziny biologicznej na pewno by to zrobiła. Ma dostęp do dokumentów z USC i bez przeszkód by znalazła Twoje/Wasze dane.

Wiem po sobie, lepiej osobie adoptowanej jest gdy sama dojrzeje do takiej decyzji aby nawiązać kontakt (bo może to zrobić bez problemu), niż odwrotnie - kiedy odbywa się to z zaskoczenia ze strony rodziny biologicznej. Skoro kontaktu nie było to znaczy, że nie ma chęci, może jeszcze nie nadszedł odpowiedni czas?

Ważne, ze zostawiłaś ślad, może jak będzie chciała to znajdzie Twoje wpisy na forum i będzie wiedziała, że jej szukasz.

Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości