Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam braciszka ...
AnnaKupinska

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
02-04-2013 15:48
Poszukuję swojego braciszka Piotrusia urodził się 7.02.2005 roku w Chełmie woj.Lubelskie . Prawdopodobnie adoptowała Go rodzina z Niemiec , tylko tyle mi powiedzieli . Zależy mi żeby zobaczyć Jego chociaż na chwilę . Może mieć ok 9 lat i jasną cerę jak się urodził miał jęczmienia pod okiem ( nie pamiętam w którym ) może blizna została nie wiem. Został adoptowany w 2005 roku . Miał ciemne włosy i oczy . Jego mama to Wyskwar Beata . Kiedyś nie było kartek do podpisania że się chce dziecko zatrzymać przy sobie , zostało mamie odebrane bez jej zgody jak wróciła z ubrankami już go nie było okazało się ze była taka wredna pielęgniarka która zgłosiła i przyjechał kurator lub opieka i zabrali go do DDz odwiedzialiśmy go przez 2 mce , jak przyjechaliśmy to powiedzieli że jest rodzina i będzie adoptowany mama musiała się zgodzić bo i tak by jej go nie oddali i by przebywał w domu dziecka a ja byłam zła na mamę że wyrzekła się maluszka ale ja za wszelką cenę chcę go zobaczyć chociaż na chwilę nawet małą próbowałam więcej się dowiedzieć ale nikt nie chciała nic mówić tylko że przebywa w Niemczech ( chociaż nie wiem czy to prawda) . Przed adopcją nazywał się Piotr Andrzej Karasiewicz . Jeżeli ktoś coś wie to proszę o informację jakiekolwiek bo tęsknię za nim .! Smutny

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości