Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do wszystkich ktorzy chca adoptowac dziecko!
grosik

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
Reputacja: 0
10-04-2013 11:16
Drodzy moi jestem nowicjuszem na tym portalu, ale czytam te niektóre posty i jestem głęboko wzruszony! Sam wychowałem się w domu dziecka i nigdy nie myślałem w ten sposób o kobietach, które oddały dzieci do adopcji. Zawsze mi się wydawało, że to wygoda, albo niechęć do zmiany życia kierowała nimi, że oddały swoje dzieci. Ale teraz zaczynam trochę rozumieć, przynajmniej tak mi się wydaje. Kiedyś jednak były inne czasy, moja matka gdyby chciała, to by mnie wychowała, bo za komuny każdy kto chciał, to pracę miał i taka jest prawda! Dzisiaj sam szukam z żoną dziecka do adopcji, gdyż nie możemy mieć swojego, więc dobrze rozumie tą sytuację również z tego punktu widzenia. Moja żona nie pracuje, straciła pracę 3 lata temu i do dziś nie udało jej się niczego znaleźć dla siebie, chociaż jest po studiach. Ja prowadzę małą firmę, więc mi pomaga w papierkowych sprawach. Ale tak sobie myślę, że gdyby się pojawił u mnie w firmie jakiś wolny wakat dla kobiety, to zatrudnię kobietę w takiej właśnie sytuacji, żeby jednak mogła zatrzymać to dziecko! W ten sposób uchronię przynajmniej jedną małą istotę przed tym przez co sam przeszedłem! Na pewno jest na tym portalu wśród poszukujących jaka część przedsiębiorców - pomyślcie o tym co napisałem! Dobro powraca, więc może i Wy otrzymacie za to nagrodę w postaci swoich spełnionych marzeń!

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości