Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotnosc
Morelka

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 4
Reputacja: 0
25-06-2013 21:15
Witam wszytkich serdecznie, zalozylam ten wątek dlatego, że jako osoba samotna chciała bym wiedziec jakie mam szanse na adopcje. Przeszukiwalam fora czytalam mase ogłoszen, i zauwazylam ze Biologiczne matki dzieci najczesciej pisza... "szukam rodzicow dla mojego dziecka z kilkuletnim stazem malzenskim, ludzi wykształconych z dobra sytuacja materialna" inni pisza .... "szukam malzenstwa ktore wychowa moje dziecko po chrzescijansku da mu dom milosc, chce aby byli to ludzie wyksztalceni z dobra sytuacja materialna" w kazdym niemal ogloszeniu jest Szukam małzenstwa. Ja oczywiscie wiem ze taka matka chce aby dzieco mialo i mame i tate, ale jaka jest gwarancja ze ci ludzie za rok za dwa sie nie rozejda, jaka gwarancja jest ze maz kobiety chce to dziecko z milosci a nie tylko dlatego ze kobieta tego pragnie ? jaka gwarancja jest ze obydwoje pracuja lub ze jedno pracuje aby utrzymac 3 na raz ???? Chciala bym sie zorientowac po prostu jakie szanse mam jako osoba samotna pracujaca wiedzaca ze chce dziecko adoptowac i to ja zadecyduje czy moj zyciowy wybranek bedzie dobry dla mojego dziecka, bo zazwyczaj jest tak ze przychodzi dziecko na swiat partner sie po prostu w roli ojca nie sprawdza i albo zostawia kobiete albo jest zlym ojcem, znam tez przypadek taki gdzie malzenstwo nie moglo miec dzieci zona pragnela adoptowac zaadoptowali a maz po 2 latach poznal inna zaplodnil i zostawil kobiete z adoptowanym dzieciatkiem, bo bedzie mial swoje,prosze powiedzcie mi jak wy to widzicie jak myslicie, jak moze w zyciu byc ????

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości