Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam Cie siostro
magda1111

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 8
Reputacja: 0
16-08-2013 19:48
poszukuje mojej siostry Renaty Kaczmarek mieszkającej na pewno w Bydgoszczy ale nie wiadomo gdzie...........dokładnie.....Renia ma około 32,33 lub 34 lata ma dwoje dzieci córkę Wiktorie i synka który jest niepełnosprawny.........proszę o jakikolwiek znak o niej jak ktoś ją zna ..................................................................

poszukuje mojej siostry Renaty Kaczmarek mieszkającej na pewno w Bydgoszczy ale nie wiadomo gdzie...........dokładnie.....Renia ma około 32,33 lub 34 lata ma dwoje dzieci córkę Wiktorie i synka który jest niepełnosprawny.........proszę o jakikolwiek znak o niej jak ktoś ją zna ..................................................................

Koszulki reklama
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 19:48 przez magda1111.)
Strona Znajdź Cytuj
Norbert717

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 20
Reputacja: 0
19-05-2014 09:22
Jeśli ma dzieci to istnieje szansa, że mają konta w mediach społecznościowych. Poszukaj ich kont.

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

http://www.dzieciakizklasa.pl/
Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj
rec

Przyjaciel nie do ruszenia
Liczba postów: 74
Reputacja: 3
23-05-2014 12:33
(16-08-2013 19:48)magda1111 napisał(a):  poszukuje mojej siostry Renaty Kaczmarek mieszkającej na pewno w Bydgoszczy ale nie wiadomo gdzie...........dokładnie.....Renia ma około 32,33 lub 34 lata ma dwoje dzieci córkę Wiktorie i synka który jest niepełnosprawny.........proszę o jakikolwiek znak o niej jak ktoś ją zna ..................................................................

No nie wiem, dzieci 32 - 34 kobiety powinny mieć teraz maksymalnie 10 - 12 lat. To chyba za wcześnie na portale społecznościowe. Nazwisko siostry lub jej dzieci (niekoniecznie dzieci muszą mieć przecież takie samo nazwisko) pozwoliłoby na sprawniejsze odszukanie.

Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości