Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AZW
endoka1

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
24-09-2013 22:59
Mam na imię Karolina 32 lata mieszkam w Warszawie. O dziecko staramy się od roku.Po 2 poronieniu okazało się że mam 4 stopień endometriozy gdzie już nawet nie pomogła laparoskopia.Obecnie biorę udział w leczeni jej, refundowanym z środków UE ale lekarze nie dają mi nawet 30% na naturalną ciążę.Myśleliśmy o Invitro. Niestety refundacja nas nie obejmuje bo moje hormon produkuje za mało jajeczek. Pogodziłam się z tym że nie mogę urodzić sama dziecka ale nie pogodzę się z faktem że nie
będę miała dziecka. Oboje bardzo go pragniemy. Niestety nie stać nas na próby Invitro. Wierzymy że znajdzie się osoba która nie jest gotowa/nie może przyjąć dziecka z różnych powodów ale jest na tyle wrażliwą, kochającą, rozsądną osobą że dla maluszka wybierze naprawdę kochających rodziców. My jesteśmy w stanie dać Temu Aniołkowi prawdziwy dom. Pełen, miłości, uśmiech i radości. Dostanie ciepło, bezpieczeństwo prawdziwą duża rodzinę która dla Niego będzie oddać wszystko.

Proszę pisać jeśli macie pytania - poniżej lub na Priv odpowiem na wszystkie pytania.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości