Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pora się przedstawić...
Estera

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 46
Reputacja: 0
21-01-2011 02:35
Mam prawie 36 lat i jestem dzieckiem adoptowanym... O adopcji dowiedziałam się w wieku 17 lat i był to dla mnie potworny szok :o Długo po tej wiadomości dochodziłam do siebie. Wtedy też okazało się, że mój o 4 lata starszy brat jest również adoptowany. Nasze życie przewróciło się do góry nogami. Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Wyszłam za mąż, urodziłam synka. Co pewien czas przewijała się myśl o rodzicach biologicznych, ale nie myślałam o poszukiwaniach. Pomysł ten zrodził się prawie 2 lata temu, kiedy po kontrolnym usg było podejrzenie nowotworu piersi. Zaczęły się wędrówki po lekarzach i wszędzie słyszałam pytanie, czy w rodzinie były przypadki nowotworu...? A ja nie umiałam odpowiedzieć na to pytanie Smutny Dzięki Bogu wszystko okazało się ok, ale wtedy zaczęłam coraz więcej myśleć o MB i o tym, żeby ja odnaleźć. Żeby dowiedzieć się coś o swojej prawdziwej rodzinie. Zastanawiałam się czy ona też czasami o mnie myśli, czy zupełnie wytarła mnie ze swojej pamięci...A może chciałaby mnie zobaczyć, ale tajemnica adopcji nie pozwala na to... Takie myśli i tysiące innych kłębiły się w mojej głowie. W ostatnie wakacje zrobiłam pierwszy krok. Resztę opisałam w mojej historii...

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie. W razie pytań zapraszam na priv.
Szukającym życzę powodzenia!!!!

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości