Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadowski
Robert

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 13
Reputacja: 0
21-12-2013 08:32
Żeby się nie rozpisywać to zamieszczę wywiad
http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-z...ziny/tljhd

W tekscie jest błąd odnośnie Iwonki.To Wandę miała adoptować moja mama a Iwonka już nie żyła

W życiu już tak jest,że dąży się do odpowiedzi na każde "znaki zapytania"

<!-- e -->robertw42@wp.pl<!-- e --> GG 10855074
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
rec

Przyjaciel nie do ruszenia
Liczba postów: 74
Reputacja: 3
21-12-2013 13:02
Witam
Przyczytałam artykuł. Hm... miałam podobnie, ta nieodparta chęć i siła do drążenia tematu, aż wszystko stało się jasne, chwile załamania i chwile ogromnej siły by odkrywać dalej, dziwna tęsknota za rodzeństwem, które jest mi obce, potem kontakt i nawiązanie więzi emocjonalnych. U nas troje dzieci zmarło na skutek niedopilnowania, nie leczenia chorób a być może były to właśnie takie łóżeczkowe wypadki ... to jakiś dziwny świat, znasz fakty i nie masz pojęcia jak można być takim człowiekiem, skoro sam swoje dzieciaki uważasz za najwieksze skarby. Ja nie wiem jak moja matka mogła prowadzić takie życie, dla Ciebie tak samo niepojęte jest jak Twoja mogła żyć tak jak żyła .... ile daje wychowanie w normalnej, kochającej rodzinie sami teraz widzimy i doceniamy pewnie podwójnie (a na pewno bardziej niż ludzie urodzeni i wychowani w swoich biologicznych rodzinach).

Cieszę, się że udało Ci się nawiązać kontakty z bratem, siostrą. Dbajcie o swoje relacje i cieszcie się sobą.
Pozdrawiam :-)

Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj
Robert

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 13
Reputacja: 0
31-12-2013 19:47
Znalazłem już całe rodzeństwo i tym miłym akcentem kończę ten rok.Jakże wspaniały dla mnie i rodzeństwa.Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego i wiary w to co robicie.

W życiu już tak jest,że dąży się do odpowiedzi na każde "znaki zapytania"

<!-- e -->robertw42@wp.pl<!-- e --> GG 10855074
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości