Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomożecie? :)
JotEm

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
05-08-2014 18:22
Hej Uśmiech
Mam na imię Asia, mieszkam w Łodzi, o adopcji dowiedziałam się gdy miałam 16 lat. Teraz mam już swoją mini rodzinkę, czyli męża i kota Uśmiech Zaczęłam się trochę interesować moimi korzeniami, więc udałam się do USC, żeby dowiedzieć się czegoś o biologicznych rodzicach. Wiem, że "ojciec" mnie nie uznał- tak twierdziła urzędniczka ( o dziwo wspaniała, sympatyczna kobieta, od której biła chęć pomocy). O mojej biologicznej wiem tyle, że nazywała się Anna Krakowiak, urodziła się 9tego lutego 1974. Z szybkich obliczeń- miała 17 lat gdy mnie urodziła. Mieszkała wówczas w Ozorkowie (woj. Łódzkie) na ul. Liściastej. Może ktoś z Was coś wie?
Dlaczego zaczęłam szukać?
2 lata temu poroniłam ciążę. Przez chorobę, która ponoć może być genetyczna. Chcę wiedzieć czego mogę się w przyszłości spodziewać.
Nie chce szukać Mamy, bo Mamę mam. Najwspanialszą Mamę na świecie. Chcę odnaleźć kobietę, która pozwoliła mi żyć, dorastać i wychowywać się wśród tak wspaniałych osób jak moi Rodzice.
Nie chcę szukać przyjaciółki- mam ich trzy i z tym mi wspaniale.
Chcę znaleźć Kobietę, która powie mi, co mnie może czekać w przyszłości.
Oczywiście nie zawaham się zapytać "dlaczego?".
Chociaż dla mnie to logiczne-byłaś Aniu za młoda. Miałaś całe życie przed sobą. I pewnie w decyzji pomagali Ci rodzice. Nie będę miała Ci tego za złe! Wręcz przeciwnie- podziękuję Ci za dar życia.
Pomożecie mi?

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości