Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poszukuje siostry biologicznej
kiniacorna

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 12
Reputacja: 0
01-06-2011 14:21
POSZUKUJE BIOLOGICZNEJ SIOSTRY URODZONEJ W 1986r (lipiec, sierpien) W OSWIECIMIU!! (mam rozne, zbiezne informacje na jej temat, dlatego poszukiwanie nie jest latwe!! Dojscie do prawdy na dzien dzisiejszy graniczy z cudem. Od kilku lat mieszkam za granica, z nerwow zerwalam kontakt z rodzina stycznia tego roku, zaraz po tym jak sie dowiedzialam przypadkowo o Twoim istnieniu, nie od nich, tylko od osob trzecich!) Chcesz poznac bardziej historie, wejdz na strone <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zerwanewiezi.pl">http://www.zerwanewiezi.pl</a><!-- m --> mozesz tam zostawic wiadomosc dla mnie! Bardzo prosze o kontakt osoby poszukujace rodziny biologicznej, ktore maja nawet jakies drobne podobienstwo do informacji, ktora podalam. Razem wtedy dojdziemy do prawdy!

SIOSTRZYCZKO SZUKAM CIE!! W TYM ROKU JA SKONCZYLAM 26LAT urodzilam sie w 1985r 1marca, ZARAZ PO URODZENIU PROSTO Z Oswiecimskiego SZPITALA TRAFILAS DO RODZINY ZASTEPCZEJ, KTORA NA CIEBIE JUZ CZEKALA!! TWOJA BIOLOGICZNA MATKA JEST REGINA K. CORKA MARII I JOZEFA, A BIOLOGICZNYM OJCEM JANUSZ BIALAS- SYN RYSZARDA I KRYSTYNY! MOZESZ NIE WIEDZIEC, ZE JESTES ADOPTOWANASmutny MAMA ZOSTALA ZMUSZONA PRZEZ SYTUACJE JAKA WTEDY PANOWALA DO POZOSTAWIENIA CIE W DOBRYCH REKACH! NIE POZWOLONO ZRESZTA JEJ ZATRZYMAC CIEBIE,NIE PODJELA SAMA DECYZJI, BYLA BARDZO MLODA, PO PORODZIE WIDZIALA CIE BARDZO KROTKO, MOWILA WSZYSTKIM ZE BYLAS PIEKNA, MIALAS CIEMNE WLOSKI I CIEMNA KARNACJE! KAZALI PODPISAC PAPIERY, RESZTE USTALIL SAD I ODRAZU ZNIKLAS... NIE POZWOLONO MAMIE NADAC CI IMIENIA JAKIE MIALA WYBRANE DLA CIEBIE, WYDAJE MI SIE ZE JEJ NAZWISKO WIDNIEJE W TWOIM PIERWSZYM ZUPELNYM AKCIE URODZENIA W USC W OSWIECIMIU (NAPEWNO MASZ NOWY AKT URODZ) OJCIEC CIE NIE UZNAL, ZOSTAWIL NAS DWIE I MAME SAMA SOBIE, WYJECHAL DO NIEMIEC, GDZIE MIESZKA W BERLINIE DO TEJ PORY I NIE MA Z NAMI KONTAKTU. MA DWIE CORKI, MIRELE I WIOLE Z PIERWSZEGO ZWIAZKU!PODOBNO DLA NICH JEST WZOROWYM OJCEM... TYLKO NIE DLA NAS... MAMA TEZ MA DWIE CORKI Z NOWEGO ZWIAZKU, NASZE PRZYRODNIE SIOSTRY (mam z nimi swietny kontakt, wychowywal mnie rowniez ich ojciec, ktory nawet moze nie wie o Twoim istnieniu)! PROSZE ODEZWIJ SIE!! WYPELNIJ PUSTKE W MOIM SERDUCHU!! MAM TYLKO TAKIE INFORMACJE OD DAWNEJ PRZYJACIOLKI MAMY!! ZROBIE WSZYSTKO ZEBY CIE ODNALEZC, NIE CHCE BURZYC TWOJEGO DOTYCHCZASOWEGO SWIATA, MAM NADZIEJE, ZE BYLAS I JESTES SZCZESLIWA I KOCHANA!!

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kirk

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 47
27-06-2011 09:33
No i jak tam idą poszukiwania siostry? Udało się coś zrobić w tej sprawie?

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kiniacorna

Nasz nowy przyjaciel
**
28-06-2011 10:31
kirk napisał(a):No i jak tam idą poszukiwania siostry? Udało się coś zrobić w tej sprawie?
Witaj! Jeszcze nic zbyt konkretnego, ale jestem prawdopodobnie na dobrym tropie...
Najgorsze, ze mieszkam za granica i nie mam zbyt dobrego kontaktu z rodzina. Czekalam dlugo na przelomowa sytuacje, wierzylam ze mama mi pomoze, ze porozmawiamy. Tym czasem spotkalo mnie niesamowite rozczarowanie... Mama jak sie dowiedziala od mego ojczyma, (ktory pomaga mi w poszukiwaniach) ze wiem o istnieniu siostry i ze pragne Ja odnalezc, przestala do mnie dzwonicSmutny to juz miesiac jak telefon milczy, a ona tlumaczy ze jest tak zapracowana!! To skandal! jestem zalamana! Ojczym powiedzial, ze mama byla w szoku jak powiedzial jej, ze wiemy i ze bardzo byla wzruszona i jednoczesnie wsciekla... Powiedziala mu, ze po tylu latach siostra nie bedzie napewno chciala jej znac i ze zniszczymy jej swiat!! Nie moge tego pojac!!!!!!
Dzis moj ojciec z moja przyrodnia siostra wybieraja sie do szpitala, gdzie mama rodzila i na wszelakie sposoby beda prosic o ujawnienie dokumentow z arciwum jak doradzila mi P. Bozena Lojko z zerwanych wiezi. Zobaczymy co z tego bedzie!
pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kirk

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 47
28-06-2011 16:16
Nie rozumiem twojej mamy. Zachowuje się, jakby coś ukrywała albo jakby bała się czegoś, do czego wstydzi się przyznać. No cóż, zobaczymy, trzymam za Ciebie kciuki Uśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kiniacorna

Nasz nowy przyjaciel
**
28-06-2011 20:21
Ciezko mi ocenic zachowanie matki... Smutny Strach, tchurzostwo, brak checi??? Nie wiem. Moze obawa przed rozdarciem "starej rany" (wiem, ze to strasznie przezyla, nie chciala zeby tak sie stalo, ale nie miala wyjscia...) tylko teraz nie moze myslec o sobie!! Ona ma juz przeszlosc za soba, a ja zrobie wszystko by zbudowac nowa przyszlosc, marze odnalezc siostre!! Martwie sie o Nia, po mimo tego ze jej nie znam i kocham Ja bardzo!!! Chcialabym zeby Ona tez nas szukala, bylo by moze latwiej, tylko czy ma chec, czy ma wogole mozliwosc poszukiwan??!! Miliony pytan!! Moja matka jest "skarbnica wiedzy" na ten temat, tylko ze jest nie do "otworzenia"!! Poczekam jeszcze kilka dni i podejme sie ostatniej rozmowy z nia, nawet gdyby miala byc wogole nasza ostatnia!!!!!!! To przykre, ale prawdziwe!! Mialysmy taki swietny kontakt... Smutny czekam jeszcze na tel od ojczyma, moze mnie cos podbudujeUśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Tomcio

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 17
01-07-2011 00:39
Witaj
Czy ściągnęłaś akta sprawy adopcyjnej, tam coś powinno być
pozdrawiam Tomcio

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
kiniacorna

Nasz nowy przyjaciel
**
01-07-2011 10:11
Hej!
Nie, nawet nie wiem gdzie musialabym sie zglosicSmutny Najgorsze jest to, ze mieszkam za granica i predko nie zawitam w PlSmutny
Dziekuje za podpowiedz, moze moja przyrodnia siostra cos wymysli! Jest na miejscu, rowniez jest jej siostra...

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Tomcio

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 17
01-07-2011 14:01
Hej
W zupełnym akcie urodzenia powinien być numer sprawy i nazwa sądu w którym się odbyła, możesz tam zadzwonić i dowiedzieć się czy przyślą kopie, myślę że można to załatwić korespondencyjnie.
Pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj