Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zagubiłam się
mirabelka

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
31-10-2014 09:42
od dwóch lat jestem mamą Wojtka, który skończy niebawem pięć lat. Mój mąż jest jego biologicznym tatą, ale mama Wojtusia porwała go i przez pół roku słuch po nich zaginął, aż do dnia kiedy popełniła samobójstwo.

Są dni kiedy brakuje mi sił, Wojtek od roku jest pod opieką psychiatry, zaczęło się od napadów złości i bicia wszystkich którzy byli pod ręką, potem doszło prowokowanie wymiotów i w końcu okaleczanie się (uderzanie głową o ramę łóżka, ściany), wychodzenie w noc na balkon. Wojtek potrafi po śniadaniu pójść do swojej sypialni, otworzyć szafkę i zwymiotować do niej. W przedszkolu kilka razy pogryzł się po przedramionach. Cały dzień kręci się wokół pilnowania go, żeby nie zrobił sobie krzywdy.

Brakuje mi sił, od dwóch lat nic innego nie robię tylko staram się żeby mu pomóc, zrezygnowałam już ze wszystkiego łącznie z pracą, nie wiem już jak mam mu pomóc.

Na początku święcie w to wierzyłam że wystarczy dziecku okazywać ciepło, miłość i wytyczać granice i to wystarczy, ale po dwóch latach tracę nadzieję Smutny

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
JarekZ

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 9
16-03-2015 09:44
Może zamiast do psychiatry warto iść do dobrego psychologa.

Doskonała piaskarka w znakomitej cenie
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
PiotrP

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 22
19-03-2015 01:53
Zdecydowanie lepiej iść do psychologa.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
annabrakol

Nasz nowy przyjaciel
**
14-07-2015 17:13
Również jestem za psychologiem. Rozumiem tez Twój brak sił i tak jesteś wystarczająco cierpliwą osobą...

ciuszki dla dzieci
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
jowitamartens

Nasz nowy przyjaciel
**
31-08-2015 17:36
Będzie dobrze jeśli czujesz że nie dajesz rady psycholog na pewno pomoże ..

niszczarki hsm
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Inqeb

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
14-11-2015 17:16
Ja korzystałem z terapii http://www.terapiapoznan.pl/ Jestem zadowolony z efektów i moje wyobrażenie o takiej pomocy bardzo się zmieniło. Spróbujcie pomocy w różnych źródłach ten psychiatra do którego chodzicie może być kiepski

Nuda – to flet, na którym diabeł wygrywa nam swe ulubione melodie.
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Alina34

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 4
04-01-2016 16:06
Agresja dziecka może doprowadzić do rozpaczy rodziców, ale nie możesz się poddawać. On ma problem i potrzebuje teraz najbardziej rodziców kochających i opanowanych. Poza tym warto znaleźć jakiego dobrego specjalistę psychologa.

http://prospectrum.com.pl/windykacja-naleznosci

Koszulki reklama
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 23:39 przez Alina34.)
Znajdź Cytuj
MichalWol

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
26-01-2016 12:52
Dziecko po takich przejściach może już nigdy nie dojść do normalności, nie należy tego ukrywać, dlatego im prędzej pójdziesz do psychologa i zaczniesz pracę, tym więcej może da się uzyskać.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
patykarl

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 7
31-01-2016 12:29
Zgadzam się z poprzednikami, tutaj tak jak w przypadku każdego symptomu związanego z psychiką szybkość reakcji jest kluczowa, bo czas i bierność jedynie pogłębiają problem ;/

www.ajk-opakowania.eu
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
mamusiowa

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 4
27-02-2016 00:39
Chłopiec potrzebuje wielospecjalistycznej pomocy. Nie, sama miłość nie wystarczy, lecz żeby dodać Ci sił, staraj się myśleć, ile on przeszedł już w tak krótkim życiu. A przeciez mało co z tego rozumie. Zrozumienie dziecka ułatwia walkę o nie. Życzę Ci wytrwałości

Szambo-eko-betonowe.pl/zory/
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości