Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o wypełnienie ankiety! :)
Karolina____

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
27-11-2014 21:40
Witam!
Zwracam się do rodzin adopcyjnych! Jestem studentką ostatniego roku pedagogiki. Piszę pracę magisterską dotyczącą adaptacji dziecka i rodziców adopcyjnych do nowej sytuacji funkcjonalnej. W związku z tym zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do zebrania wyników badań. Jest ona zupełnie anonimowa, składa się z 25 pytań. Zależy mi na tym, żeby odpowiedzi były szczere. Będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś zdecyduje się poświęcić kilka minut na jej wypełnienie Uśmiech Z oczywistych przyczyn nie wstawię ankiety na forum, ale jeśli znajdzie się ochotnik/ochotniczka to proszę się odezwać drogą mailową: karolina2401@op.pl, żeby ograniczyć kontakt do minimum i zapewnić 100% anonimowości. Z pewnością odeślę ankietę. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś o dobrym sercu Uśmiech Z góry dziękuję ślicznie za pomoc! Pozdrawiam, Karolina Uśmiech

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Wmankowska

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
11-08-2015 23:16
Szkoda, że dopiero teraz tu weszłam, bo z chęcią bym ją wypełniła, a już zapewne jest nieaktualna.

Szkolenia dla managerów
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
tomekfbaran

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 7
18-01-2016 22:07
Dałem cynk na maila, jeśli chcesz odpowiedz chętnie pomogę. Też potrzebowałem takich ankiet kilka razy więc wiem jak ciężko coś w tym kierunku zdobyć. powodzonka.

bdburchex.com.pl
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości