Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błagam o pomoc
usmiechnadzieji

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
Reputacja: 0
04-12-2014 17:13
Dzień Dobry. Jestem w 36 tygodniu ciąży i potrzebuje pomocy. jestem młodziutką dziewczyną utrzymującą się z renty rodzinnej po zmarłym rodzicu niestety gdy zaszłam w ciąże przerwałam naukę w policealnej szkole, ZUS dopatrzył się tego wstrzymał mi wypłate jej i teraz gdy nie dostarczę w przeciągu 3 tygodni zaświadczenia, że nauka była kontynuowana będę musiała oddać za te miesiące,a to dla mnie bardzo duża kwota. Jestem całkowicie załamana, zostałam sama w ciąży, bo ojciec dziecka uważa, że jest jeszcze za młody, żeby babrać się w pieluchach i oprócz 80 letniej babci nie mam nikogo. Wiem co sobie pomyśli większość, ze sama jestem sobie winna i skoro brałam tą rentę, a się nie uczyłam to oczywiste jest, że muszę oddać ale brałam tą rentę dalej, bo gdzie w 3 miesiącu ciąży miałam iść do pracy ? i za co miałam żyć ? wiedziałam, że tak się to skończy ale miałam nadzieje, że za parę miesięcy już po porodzie jak stanę na nogi,a tu akurat przed świętami. Nie mam się do kogo zwrócić, jestem całkiem sama i zastanawiam się jakim cudem ja nie załamałam się całkowicie i jeszcze żyje.. dlatego pisze tutaj, Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Wie jak załatwić takie lewe zaświadczenie o nauce ? Albo kto wystawia takie zaświadczenia ? Najlepiej za darmo.. bo ja mam w portfelu 100 złotych, a do porodu jeszcze miesiąc więc nie wiem za co kupie sobie nie długo chleb, a co dopiero żeby dać komuś łapówkę za takie zaświadczenie. BARDZO PROSZĘ O POMOC ja już nie wiem co mam robić, mam 20 lat jestem zupełnie bezradna Smutny nie oceniajcie mnie życie wystarczająco mnie skrzywdziło. Mój email usmiechnadzieji@wp.pl

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
AnetaZaba

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
28-12-2014 12:44
Witam, jak obecnie wygląda Pani sytuacja?

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości