Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek na odległość ...
heckni1974

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
Reputacja: 0
27-12-2016 13:34
Mam wielki problem z moja Druga Polowka...jestesmy ze soba od prawie 3 lat,zwiazek dramatycznie ciezki bo na odlegloscSmutny wiadomo pociagi smutek na dworcach i oczekiwanie na kolejne spotkanie...wszystko znieslismy ale teraz jest innaczej powiem tyle ze Ona znalazla sobie rozne zajecia zeby wypelnic jakos ten czas rozstania,powiedziala ze nie chce tylko czekac na przyjazd ze to jest straszne i w ogole...nie wiem co mam zrobic wiele razy sie krzywdzilismy oczywiscie nie bylo mowy o zadnej zdradzie nigdy Jej tego nie zrobilem zawsze uwazalem ale i tak nie bylem do konca ok,bo nie pozwalalem jej na wiele rzeczy Ona wreszcie sie zbuntowalaSmutny jest inna,nie czuje chyba juz tego co kiedys,ja juz zrozumialem ten blad,ale to i tak nic nie dalo,poza tym nie chce sie ze mna kochac(sic!) wiecie co to znaczy dla faceta dwudziesto-paro-letniego:/ nigdy nie chodzilo mi o sam seks,nie ukrywam ze to bylo strasznie przyjemne takie dopelnienie,bylo cudownie i w ogole i nagle taka strata,oczywiscie wiem,ze nie wolno dziewczyny do niczego zmuszac,zeby robila cos wbrew sobie,i wytrzymuje to jakos(na prawde jakos:/),nie wiem jak mam Ja do siebie przekonac,popatrzcie na ten post jak na post osoby ktora mowi Wam prawde,ze kocha,bardzo kocha i chce zeby bylo lepiej,tak jak kiedys.Wiele razy podejrzewalem o zdrade zupelnie nie slusznie i bezsensownie:/,poddawalem w watpliwosc Jej szczerosc,sam nie wiem czasami czemu,moze to wina odleglosci albo kolegow od ktorych non stop slysze ze "laska mnie zdradzila" itd itp,bylo wiele bledow i moich i Jej,wiele nieporozumien,wiekszosc spowodowanych odlegloscia ale i tak pomimo tego wszystkiego wytrzymalismy 2,5 roku,jestem pewien ze chce byc z Nia do konca zycia,Kocham calym sercem,poradzcie mi cos prosze zalezy mi na Niej jak na nikim na swiecie,prosze wiec jeszcze raz dziewczyny ktore sa obecne na tym forum o szczera, porade,jezeli potrzebujecie wiecej informacji zeby pomoc to prosze o napisanie jakich.Z gory dziekuje i pozdrawiam

rumień twarzy klinika rumienia
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości