Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup psa za zgoda męża
ziegraph1970

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
Reputacja: 0
16-01-2017 13:56
Temat może dla niemiłosników psiaków wydawac się infantylny, a dla miłosników-nie wiem.Ok.rok czasu zmagam się z mężem w sprawie zakupu 2-go pieska. Jeden jest wystawowy, druga ale suczka tez byłaby. Mam nawet upatrzoną. Moje argumenty-i to poważne argumenty np. ja wszystkim się zajmę:pielęgnacją, poświęcę się, spacerami, jestem w stanie temu sprostać bo pies to odpowiedzialność. I tak postępuję ze swoim pieskiem. Męża nic nie przekonuje: tłumaczę, ze ma tez swoją pasję i powinien to zrozumieć: nawet śmiesznie, bo powiedziałam też, ze jestem w stanie zrezygnowac ze słodyczyUśmiech Także wyprawiam juz cuda, ale wszystko z głową, nie płaczem-jak dziecko. On tłumaczy, ze mamy jednego kochanego i on nie chce drugiego i że mam temat zakończyć. Aż w końcu zapytałam co byłoby gdybym pojechała po tą suczkę i wprowadziła do domu: odpowiedział: albo ja albo pies. Nie uwierzyłam w to -choc zapewniał, ze mówi poważnie. Swoją drogą-jeszcze ponegocjuję, ale czy zakup-przed faktem dokonanym-jest dobrą myślą?

Jak leczyć rumień skóry twarzy
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj