Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firany?Kto za, kto przeciw? Jakie, gdzie i za ile?
leoblum1982

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
Reputacja: 0
23-01-2017 11:38
Witajcie, nareszcie udało nam się skończyć przeprowadzkę. I tak tak... wiem..wszystko powoli, ale powiem szczerze, że łyse okna doprowadzają mnie do pasji:/ Uznałam, że muszę szybko coś z tym zrobić. Nie chcę wieszać byle czego, a powiem szczerze, że nigdy nie kupowałam jeszcze firan. Macie jakieś sprawdzone sklepy? Da się to załatwić przez internet? Podpowiedzcie mi czym się kierować (nadal białe firanki są ok? są jakieś nowe trendy?). No i przede wszystkim ile zapłacić za metr dobrych firan żeby nie przepłacić? Wszelka pomoc i linki mile widzianeUśmiech Pozdrawiam.

jeden z moich blogów
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
szarlotka

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 18
12-04-2017 14:14
Ja akurat jestem na tak, wolę firany i zasłony niż np żaluzje czy rolety. Sklepów internetowych masz teraz sporo, ja kupowałam firany akurat na https://www.rena.pl/c14-firanki także możesz sobie tam rzucić okiem.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
irmka

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 9
10-05-2017 09:53
Również zamawiałam firany przez internet. I jak juz się zdecydowałam to miałam pewne wątpliwości co mi przyjdzie ponieważ szyłam firany na wymair ( mam bardzo duże niestandardowe okna tak wiec ciężko jest mi kupić sobie firany gotowe, które by na nie dobrze pasowały).

Firany kupiłam w tym sklepie:
https://firaneo.pl/firany-szyte-na-wymiar

Dostałam polecenie od mojej kolezanki, ktora zamawiała tam firany i była z nich bardzo zadowolona. I powiem Wam,że sama również jestem ponieważ firany bardzo ładne, eleganckie oraz porządnie wykonane. Przyszły idealnie uszyte. Cenowo o połowę mniej niz jakbym miała kupować stacjonarnie.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości