Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszek do prania Surf
emma1971

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
Reputacja: 0
01-02-2017 11:30
Witam Jestem ciekawa czy któraś z Was już używała do prania proszku Surf. Czy warto kupić ? Jakie macie opinie na temat tego proszku ? Będę wdzięczna za podpowiedzi

depilacja laserowa przeciwwskazania
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Groleau

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
24-02-2017 17:40
Pierwszy raz słysze o tym proszku.

I nie zamierzam tego robić, jeśli potem pierwsze twoje słowa będą "nie mów o tym nikomu" albo "zapomnijmy o tym". Nie rozumiesz, że jeśli musisz coś trzymać w sekrecie, to dlatego, że nie powinieneś tego robić?
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
lunix12d

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
05-03-2017 20:19
surf hmmmm moja opinia mogła by byc długa ale napiszę tak….bardzo ładny delikatny zapach świeżości różnica w praniu kolorach miękkość ubrań dobrze kapsułki się rozpuszczaja choć dostałam do prania płyn do przetestowania oczywiście to kupiłam z ciekawości kapsułki i było to samo świeżość zapach i kolor i co za tym idzie bardzo dobrze się rozpuszczają…..juz w rodzinie kupują hehe przekonałam ich….i sama także się przekonałam…..Uśmiech

wypożyczalnia kamperów
Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj
duzalalaq

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
20-03-2017 21:22
wśród białych ubrań prałam dość mocno zabrudzoną koszulę, niestety nie doprała się w pełni (mimo iż wrzuciłam dwie kapsułki), nie wiem natomiast czy inny proszek poradziłby sobie z tym zabrudzeniem

tort urodzinowy dla dziecka
Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości