Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie wkładki laktacyjne wybrać?
Groleau

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
Reputacja: 0
25-02-2017 14:39
Cześć dziewczyny.

Mam ostatnio problem z wyborem wkładek laktacyjnych... Czy znacie jakieś dobre? Moja znajoma polecała mi te bardzo chłonne http://ebebe.pl/produkt/wkladki-laktacyj...lim-white/ ale może znacie jeszcze coś wartego uwagi?

I nie zamierzam tego robić, jeśli potem pierwsze twoje słowa będą "nie mów o tym nikomu" albo "zapomnijmy o tym". Nie rozumiesz, że jeśli musisz coś trzymać w sekrecie, to dlatego, że nie powinieneś tego robić?
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
lunix12d

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
Reputacja: 0
05-03-2017 20:18
Lansinoh około 25 zł za 60 sztuk
Najważniejszym ich atutem jest to, że są superchłonne, nawet przy nawale pokarmowym i przy tym są najcieńsze z jakimi spotkałam się do tej pory. W ogóle nie widać ich pod bielizną. Dodatkowo są bardzo miękkie i miłe w dotyku. Nie podrażniają piersi, które na tym etapie są bardzo wrażliwe. Pakowane, każda w osobny woreczek. Łatwo i szybko można wrzucić do torebki zafoliowaną wkładkę, dzięki temu mamy pewność, że są zawsze czyste i sterylne.Klej, który trzyma wkładkę na właściwym miejscu jest mocny i nie powoduje wypadnięcia wkładki podczas ruchów. Osobiście bardzo polecam te wkładki. Miałam je kilka razy, ale dla mnie zaporowa jest ich cena, zwłaszcza, że przez pierwsze miesiące karmienia potrzebowałam ich bardzo dużo. Minusem ich jest także to, że w takich drogeriach jak Rossmann niestety ich po prostu nie ma. Podczas karmienia wkładki, szły u mnie jak ciepłe bułeczki, czasem nie nadążałam z kupnem i zdarzało się nawet, że brałam na zapas jakie były w sklepie.

wypożyczalnia kamperów
Koszulki reklama
Strona Znajdź Cytuj