Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozsądnie karmić psa
irmka

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 9
Reputacja: 0
21-05-2017 12:00
w necie niby pełno porad ,różnych diet,każda inna ,weterynarze też nie są zgodni.
Moze tutaj mi ktos doradzi.
Piesek kundelek ,samiec średnio aktywny,lat 4-5,waga około 12 kg,nie za gruby,nie za chudy,nie kastrowany,dotychczas na schroniskowej śmieciowej karmie.
Mam go od tygodnia,kupiłam mu : suche :acana adult z jagnięciną,acana pacyfic z rybą,pedigree z drobiem i warzywami .frolic z drobiem i zbożami,oraz puszki mokrej chappi i pedigree.
Daję mu tez wątróbkę i serca gotowane,oraz mieso duszone wieprzowe podrobione z kaszą jęczmienną i sosem z miesa.
To wszystko dostaje na zmianę,ale nie mam pojęcia czy to optymalna dieta i co w jakich proporcjach mu podawać.
Podobno miał niegdys kłopoty jelitowe po kościach

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
alsii

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 3
23-05-2017 11:32
W sieci jest bardzo wiele informacji na teamt przepisów na gotowaną karmę dla psa. Kiedys się w to bawiłam jednak potem zarzuciłam poniewaz zajmuje to dużo czasu, poza tym trzeba sie bardzo pilnowac z tym aby zapewnić zwierzakowi odpowiednią ilość składników odżywczych....

Aktualnie karmię psa karmą Royal Canin:
https://royalcanin.pl/towidac/

W swojej grupie cenowej karma ma najlepszy skład ( dałam stronę powyżej, abyś mogła sobie poczytac opinie o karmie).

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
Drewkense

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 5
19-06-2017 23:25
cieżko trzymać się takich regułUśmiech nasz lubi jeść z nami obiadkiUśmiech

Kiedyś myślałem, że wybrałem samotność. Dziś skłonny jestem uznać,że samotność wybrała mnie, a ja nauczyłem się z nią żyć.
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości