Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adopcja
myszka74

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 2
Reputacja: 0
07-11-2011 18:36
Uśmiech Witam, jesteśmy małżeństwem, pragniemy zaadoptować dzieciątko niekoniecznie noworodka, mamy skończone szkolenie w OAO.Jeżeli jesteś mamą która nie może wychowywać swojej pociechy to napisz.

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
oddam dziecko

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 8
12-12-2011 09:28
witam oddam dzidziusia,prosze o kontakt

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
myszka74

Nasz nowy przyjaciel
**
13-12-2011 13:06
Witam, pragniemy adoptować maleństwo, sami nie mamy szans na dzieciątko. Mamy własny dom z ogrodem, stałą pracę ,jesteśmy gotowi pokochać Twoje maleństwo i otoczyć je miłością. Jesteśmy z Dolnego Śląska. Jeżeli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Pozdrawiam

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
niunia9970

Nasz nowy przyjaciel
**
Liczba postów: 37
16-12-2011 00:00
oddam dziecko napisał(a):witam oddam dzidziusia,prosze o kontakt

Na miłość boską czy to targ??? Dziecka nie oddaje się poprzez ogłoszenie w internecie do jasnej cholery!!!
Kobiety ogarnijcie się! Masz problem? Nie stać Cię na dziecko? Zgłoś się do MOPS-u, GOPS-u albo do najbliższego Domu Dziecka czy też Ośrodka Adopcyjnego, ale nie traktuj tego dzieciaczka jak zużytej bluzki na handel!!!! Nie sądzę by po to było to forum!!

Do myszka74: chcesz dać miłość dziecku? Chcesz je adoptować? Zgłoś się do Ośrodka Adopcyjnego, albo do najbliższego Domu Dziecka, tam Cię pokierują.

PER ASPERA AD ASTRA

Mój nr GG 31131662
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
oddam dziecko

Nasz nowy przyjaciel
**
23-12-2011 13:13
dura lex,sed lex-niunia9970
wiec nie wiem o co ci chodzi????
jesli nie rozumiesz prawa to nie rub zamieszania na forum
myszlisz ze osrodki adop oddawaja dzieci i to jedyna forma adopcji?????
jesli tak to mylisz sie!!!!
jest cos takiego jak Adopcja ze Wskazaniem-LEGALNA!!!!

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
betka1111

Nasz nowy przyjaciel
**
28-12-2011 00:30
zgadza się!!!!! zadziwia mnie brak zrozumienia dla adopcji ze wskazaniem!!!! to wspaniała pomoc dla matek biologicznych i rodzin adopcyjnych, matka poznaje rodzinę w której wychowywać będzie się dziecko, a rodzina adopcyjna nie musi czekać latami na dziecko, aż ośrodek adopcyjny łaskawie zgodzi się w końcu na adopcję. a najważniejsze w tym wszystkim dzieciątko nie jest przekładane z rąk do rąk, i trzymane nie wiadomo jak długo w domu dziecka, tylko od razu trafia do rodziny która chce je kochać i może je kochać od samego początku.
naprawde nie ma czego krytykować. no chyba że ktoś jest nieuczciwy i szuka zarobku, na swym nieszczęściu, niemożności wychowania
ja sama pragnę adoptować dziecko i poszukuje matki biologicznej która chciałaby nawiązać ze mną kontakt

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
niunia9970

Nasz nowy przyjaciel
**
28-12-2011 17:27
Pragnę podkreślić po raz któryś z rzędu, że ja nie jestem przeciwnikiem adopcji ze wskazaniem!!! Jestem zdecydowanym przeciwnikiem szukania potencjalnych rodziców poprzez ogłoszenia, ze względu na, jak to dobrze określiła betka111 "...chyba że ktoś jest nieuczciwy i szuka zarobku, na swym nieszczęściu, niemożności wychowania". Wszak tutaj nikt nie ma możliwości kontroli tego co się dzieję po napisaniu takiego ogłoszenia. Moje posty powyżej nie są krytyką osoby chcącej oddać swoje dziecko, ale formie w jakiej szuka przyszłych rodziców. Nie wiadomo kto może odpowiedzieć na takowe ogłoszenia i co się podzieje później, a przecież wiemy, że ludzie są różni, ich motywy oraz działania także. Nikt nie ma na czole napisane, że jest pedofilem czy handlarzem ludźmi, nikt nie poda informacji, że odda swoje dziecko, ale w zamian za...
Piszę to w trosce o dzieci, które mają zostać adoptowane, ale także o rodziców chcących adoptować.
Pozdrawiam

PER ASPERA AD ASTRA

Mój nr GG 31131662
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
betka1111

Nasz nowy przyjaciel
**
28-12-2011 17:47
zgadzam się z Tobą moja droga... jednakże dla mnie jedyna. przeciez w ośrodkach adopc. nie chcą pomagać w azw, a ja sama nie mam pojęcia gdzie indziej mogłabym szukać...

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
niunia9970

Nasz nowy przyjaciel
**
28-12-2011 18:11
Droga betko111 już Ci mówię:

o adopcji ze wskazaniem możesz poczytać tu:
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.adopcjazewskazaniem.org/forum/index.php?redir=1">www.adopcjazewskazaniem.org/forum/index.php?redir=1</a><!-- w -->
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.adopcjazewskazaniem.com.pl/">www.adopcjazewskazaniem.com.pl/</a><!-- w -->
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1505896,1,adopcja-ze-wskazaniem--handel-dziecmi.read">www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/ ... iecmi.read</a><!-- w -->
dziecko-i-prawo.wieszjak.pl/adopcja/212293,Adopcja-ze-wskazaniem-dozwolona-przez-prawo.html

Otrzymasz wszelką pomoc, są tam ludzie, którzy już to przeszli, pomogą Ci

PER ASPERA AD ASTRA

Mój nr GG 31131662
Koszulki reklama
Znajdź Cytuj
oddam dziecko

Nasz nowy przyjaciel
**
17-01-2012 16:41
Szukam rodziców dla dziecka

Dla osób chcących oddać swoje dziecko do adopcji itp.

Taki jest nagłówek!!!!!
Więc to forum jest też dla takich osób co chcą oddać!!!

Koszulki reklama
Znajdź Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości